Гостьова лекція на тему: «Шляхи проєктування професійної мобільності фахівців професійної освіти»

08.11.2022 року для здобувачів освітнього ступеню «магістр» спеціальності «015.39 Професійна освіта. Цифрові технології» відбулася гостьова лекція на тему: «Шляхи проєктування професійної мобільності фахівців професійної освіти». Лекція є складовою навчальної дисципліни «Професійна мобільність». Спікер: Віталій Денисюк – завідувач відділення комп’ютерних систем, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Метою лекції було ознайомити здобувачів вищої освіти із особливостями інтегративного характеру підготовки фахівців професійної освіти в галузі комп’ютерних технологій.

Лектор акцентував на актуальності професійної мобільності в контексті розвитку сучасної професійної освіти у цілому й у період воєнного стану зокрема. Особливу увагу В. Денисюк приділив практичному досвіду фахової підготовки спеціалістів комп’ютерного профілю. Лектором було розкрито сутність понять «проєктна діяльність», «проєктна технологія», також було висвітлено основні елементи й етапи процесу проєктування. В. Денисюк розкрив значення проблемних методів навчання для розвитку професійної мобільності майбутнього фахівця професійної освіти й навів приклади їхнього запровадження в педагогічній практиці.

Виступ лектора містив численні приклади з власного досвіду викладання спеціальних дисциплін у фаховому коледжі.

Щиро дякуємо пану Віталію за змістовну, цікаву та корисну лекцію! З нетерпінням чекаємо нових зустрічей!

Модератор гостьової лекції – доктор педагогічних наук, професор кафедри професійної освіти та технологій за профілями Олег Малишевський.