Відбувся навчально-методичний семінар «Роль студентської спільноти у підтримці академічної доброчесності»

04.10.2022 р. на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбувся навчально-методичний семінар на тему «Роль студентської спільноти у підтримці академічної доброчесності», метою якого було визначення можливостей та ініціатив, які можуть залучити здобувачів вищої освіти до активної участі у збереженні академічної доброчесності. Спільно з Групою сприяння академічній доброчесності факультету була представлена резолюція семінару:

1. Студентська спільнота є основою довіри в академічному середовищі.
  2. Спільнота надає можливості для взаємопідтримки та спільного навчання.
  3. Здобувачі вищої освіти можуть відігравати ключову роль у попередженні порушень академічної доброчесності.
  4. Партнерство студентської спільноти з викладачами та адміністрацією.
  5. Здобувачі вищої освіти мають відігравати активну роль у поширенні усвідомлення про значення інтелектуальної власності та запобіганні її порушенням.