Студенти 1 курсу відвідали читальний зал бібліотеки УДПУ

📚Студенти отримали корисні знання: ознайомились з структурою, напрямами діяльності та можливостями бібліотеки.📖 Першокурсники переглянули книжкову виставку, були поінформовані про сучасні методи обслуговування, а також про те, як користуватися фондами бібліотеки онлайн так і в стінах університету, що є корисним в умовах змішаного формату навчання. Мали змогу ознайомитись з безкоштовним доступом до Інтернету в читальних залах, виданнями, які отримує бібліотека, а також навчальною та науковою літературо, яка доступна для них.

Сподіваємось, що знайомство із бібліотекою стане у нагоді нашим першокурсникам, як під час навчання так і у вільний час.📑 Адже вона нп лише допоможе в опануванні нових знань, але й стане місцем для розвитку їхніх інтересів, самостійної роботи та відпочинку.

Висловлюємо щиру подяку колективу бібліотеки університету за організацію та надання корисної інформації для здобувачів освіти.🤗
АВТОР ДОПИСУ

Малехіна Ольга