І ЗНОВУ ПРО НАШИХ СТУДЕНТІВ УЧАСНИКІВ У МІЖНАРОДНИХ ТВОРЧИХ КОНКУРСАХ

З 16 січня по 3 лютого 2021 р. відбувся студентський Міжнародний онлайн-конкурс творчих робіт «Youth Art»  в рамках реалізації Міжнародного наукового проекту «Євроінтеграція в освіті, науці і культурі», організаторами якого є Вища школа управління та адміністрації в Ополє.

Студентка І курсу Дарія Марценюк, студент ІІІ курсу Михайло Умаров та студент ІV курсу Влад Бояр спеціальності 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології)  взяли участь у конкурсі та здобули, кожен у своїй номінації : дипломи переможців (Марценюк Д., Умаров М.); сертифікат учасника (Бояр В)

Вітаємо переможців,  учасників та їх керівників Л. М. Хоменко, В.М Марценюк, В.С. Потапкіна, і бажаємо подальших успіхів у навчанні та творчій діяльності!