Новина

Продовження співпраці з Хмельницьким національним університетом у сфері академічної мобільності

Відповідно до угоди про співпрацю між кафедрами технологічної освіти УДПУ імені Павла Тичини та кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету продовжено співпрацю у сфері академічної мобільності. У другому семестрі до вивчення навчальної дисципліни «Методика навчання інформатики» в ХНУ долучилися здобувачі вищої освіти ОС «Бакалавр» освітньої програми «Середня освіта (Трудове навчання та технології. інформатика)» Жауніс Андрій та Чаплоуцький Вадим. Вивчення особливостей підготовки вчителя інформатики в ХНУ є важливим аспектом удосконалення фахової підготовки в нашому університеті. Навчальний курс викладає один з провідних науковців Хмельницького національного університету доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки, аналітики, моделювання та інформаційних технологій в бізнесі Григорук Павло Михайлович.

Високий професіоналізм та обізнаність лектора викликали не аби яку зацікавленість в наших студентів.