Вітаємо Софію Жовнік з дипломом ІІ ступеня І етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Для забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді, на базі факультету української філології кафедра практичного мовознавства провела І етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для студентів нефілологічного  спрямування.

Вітаємо Софію Жовнік, студентку І курсу, 9 групи та її керівника – канд. філол. наук, доц. Ларису Задояну.

Переможцям конкурсу, які продовжують навчання в закладах освіти нашої країни, призначаються іменні стипендії Президента України.