Проведено лекційне заняття з педагогіки англійською мовою

Здобувачам освіти 21 групи факультету інженерно-педагогічної освіти, які навчаються за освітньо-професійною програмою Середня освіта (Трудове навчання та технології. Інформатика) було проведено англійською мовою лекційне заняття з педагогіки на тему: «Розвиток, соціалізація і виховання особистості». Лекційне заняття проводила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Прищепа Світлана Михайлівна.

На початку заняття студентів ознайомлено із рекомендованою літературою з теми та основними питання лекційного заняття. Використовуючи презентацію, лектор розкрив здобувачам вищої освіти основні поняття розвитку, виховання та соціалізації особистості учня, проаналізував фактори формування особистості, охарактеризував закономірності вікового, індивідуального розвитку дітей у процесі навчання та виховання та прокоментував основні теорії розвитку і формування особистості.