Курс НУШ: базова середня освіта для вчителів у 2022-2023 навчальному році

Завідувач кафедри технологічної освіти Андрій Терещук, долучився до розробки освітнього  онлайн курсу для вчителів НУШ, який створено   громадською спілкою «Освіторія» за участі експертів курсу «НУШ: базова середня освіта» (Роман Шиян, Катерина Гольцберг, Юлія Романенко та інші).

Курс створено  не лише для вчителів але й для  освітян, що прагнуть дізнатися більше про реформу освіти та нові підходи й інструменти в роботі з учнівством. Також інформація може стати в нагоді й керівникам  ЗЗСО, які дбають про впровадження реформи командою вчителів. Матеріал курсу подано у вигляді  модулів та відповідних відео уроків, які розміщено на сайті «Освіторія»  https://osvitoria.university/courses/ZSjaMgJDF

Відео  охоплює усі важливі питання реформи та загальні питання Державного стандарту базової середньої освіти і складається з п’яти модулів: «Новий зміст освіти», «Діти НУШ: хто вони?»,  «Сучасні підходи в роботі з учнівством», «Оцінювання» та «Модуль вільного вибору галузі».

Курс безкоштовний у вільному доступі, кожного тижня буде доповнюватися новим відео.

Для учасників курсів передбачений сертифікат про підвищення кваліфікації  на 30 годин.