Новини, Професійна освіта

Настановча нарада з виробничої (педагогічної) практики для здобувачів вищої освіти ІІ курсу освітнього ступеня «магістр» Професійна освіта (Комп’ютерні технології)

30 вересня 2022 року, відбувалася настановча нарада з виробничої (педагогічної) практики для здобувачів вищої освіти ІІ курсу освітнього ступеня «магістр» факультету інженерно-педагогічної освіти, які навчаються за освітньою програмою «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)».

Робоча зустріч відбувалася за допомогою платформи Google Meet за участі заступника декана з практик Тамарою Кравченко та керівником практики Олексієм Мельником.

Доцент Тамара Кравченко ознайомила студентів з особливостями проходження практики під час воєнного стану та оголосила про правила поведінки під час повітряних тривог.

Доцент Олексій Мельник окреслив конкретні завдання даного виду практики, надав вимоги до оформлення звітної документації, а також наголосив про особливості проведення експерименту при написанні магістерської роботи.