Обговорення впровадження системи внутрішнього контролю якості освітньої діяльності на кафедрі

На засіданні студентської ради факультету активно обговорювалася ідея впровадження системи внутрішнього контролю якості освітньої діяльності на кафедрі. Одним із спікерів, який представив цю ініціативу, був студент Олександр Одноочко, що є членом групи із забезпечення якості освіти на факультеті.

Олександр наголосив на важливості впровадження такої системи, особливо в контексті підвищення якості освітньої програми. Він підкреслив, що система внутрішнього контролю дозволить вчасно виявляти можливі проблеми та недоліки в навчальному процесі, а також ефективно вирішувати їх, забезпечуючи стабільність та високий рівень освітньої діяльності на кафедрі.

Обговорення даного питання стало важливим етапом у пошуку оптимальних шляхів підвищення якості освітніх програм на факультеті. Учасники студентської ради висловили підтримку ідеї впровадження системи внутрішнього контролю якості та планують продовжувати активно співпрацювати з адміністрацією факультету для її реалізації.