Новини, Трудове навчання

Настановча нарада з навчальної педагогічної практики для ЗВО ОС «Молодший бакалавр»

Відбулась настановча конференція з навчальної педагогічної практики для здобувачів вищої освіти Середня освіта (Трудове навчання та технології) ОС «Молодший бакалавр».

На початку зустрічі гарант освітньої програми, канд. пед. наук, доцент кафедри технологічної освіти Валентина Харитонова зауважила, що цей вид практики є початковим етапом практичної підготовки здобувачів вищої освіти до професійної діяльності, на якому закладаються основи практичних вмінь і навичок, творчого ставлення до діяльності, відбувається формування професійних якостей особистості майбутнього фахівця в галузі технологічної освіти.

Під час спілкування зі здобувачами вищої освіти керівник практики, старший викладач кафедри педагогіки Віталій Коблик оголосив основну мету та завдання практики, ознайомив студентів із правилами оформлення звітної документації, термінами подання звіту, критеріями оцінювання практики, наголосив на основних видах діяльності під час практики.