Обговорення освітніх програм за спеціальностями «Професійна освіта (за спеціалізаціями)» ОС «бакалавр» і «магістр»

Традиційно на кафедрі професійної освіти та технологій за профілями щосеместрово відбувається обговорення освітніх програм за спеціальностями «Професійна освіта (за спеціалізаціями)» ОС «бакалавр» і «магістр»: «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)», «Професійна освіта (Харчові технології)».

Враховуючи сьогоденні важкі умови агресії проти України, засідання роботодавців, випускників, здобувачів вищої освіти та робочої проектної групи освітньо-професійних програм відбулося у режимі on-line.

У засіданні взяли участь гаранти освітніх програм – к.п.н. Юлія Гвоздецька, к.т.н., доцент Олексій Мельник, к.п.н., доцент Тамара Коавченко, д.п.н., професор Олег Малишевський. А також роботодавці, стейкхолдери, випускники, студенти: Віталій Денисюк – завідувач відділенням програмування, викладач комп’ютерних дисциплін Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу; Володимир Гергун – директор ДНЗ «Уманський професійний аграрний ліцей»; Щербак Леонід – директор ДНЗ; Уманський професійний ліцей; Таїсія Федоренко – директор ДНЗ «Жашківський аграрно-технологічний професійний ліцей»; Діна Мокійчук – старший майстер виробничого навчання ДНЗ «Жашківський аграрно-технологічний професійний ліцей»; Ольга Лебідь – студентка ОС «Магістр» ОП «Професійна освіта (Харчові технології)»; Богдан Драченко – фахівець-програміст Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (випуск 2016).

На засіданні заслухано інформацію про особливості та необхідність удосконалення освітніх програм на відповідних освітніх рівнях, а також відмічено необхідність врахування поданих представниками роботодавців та здобувачами вищої освіти змін до них.

Обговорено особливості освітніх програм та велику увагу приділено нормативним та вибірковим дисциплінам, проведенням виробничих та навчальних практик. Окремо було обговорено результати анкетування серед студентів.

Представлено проекти освітніх програм на 2023 рік.

БАКАЛАВР

Проєкт освітньої програми Професійна освіта (Комп’ютерні технології)

АВТОР ДОПИСУ

Мельник Олексій Сергійович