Відкрите лекційне заняття із дисципліни «Загальна та вікова психологія» на тему: «Відчуття та Сприймання»

Відкрите лекційне заняття кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри психології Надією Харченко для здобувачів ІІ курсу ОС «бакалавр» Факультету інженерно – педагогічної освіти із дисципліни «Загальна та вікова психологія» на тему: «Відчуття та Сприймання».

Зміст заняття був спрямований на ознайомлення здобувачів з базовими, теоретичними поняттями відчуття та сприймання, сформувати практичні навички роботи самодіагностики відчуттів і сприймання.

Під час проведення заняття було дотримано чіткої, методично грасмотної структури. Викладач продемонструвала різноманітні методи і прийоми викладання психології. Використання мультимедійної презентації забезпечило візуалізацію матеріалу упродовж усього заняття, науково викладений матеріал, теоретичний матеріал поєднувався з конкретними прикладами.

Конструктивна співпраця між викладачем і здобувачами освіти, що відбувалася протягом усього заняття, позитивно вплинула на засвоєння матеріалу.