Визнання результатів навчання на платформі «Prometheus»

Спеціальності факультету інженерно-педагогічної освіти є сучасними та перспективними. В межах реалізації різних освітніх програм пропонуються сучасні шляхи розвитку особистостей студентів, враховуючи потреби ринку праці.

В університеті діє процедура визнання результатів навчання здобутих шляхом неформальної та/або інформальної освіти. Встановлює цю відповідність відповідним результатам навчання, передбаченим відповідною освітньою програмою (результатам навчання певних освітніх компонентів або програмним результатам навчання), або певному рівню освіти, за підсумками чого приймається рішення про можливість зарахування особі певних освітніх компонентів (складових освітніх компонентів) відповідної освітньої програми.

Так, студенти Рясик Ігор, Сергій Полтавець та Дмитро Діякевич на платформі «Prometheus» пройшли курс «Git для розподіленої розробки програмного забезпечення» та була перезарахована тема «Організаційні структури та команда управління проектом» ОК 03 «Управління ІТ-проєктами».