Обговорення ОПП бакалавр та магістр 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології) з академічними спільнотами у ЦДУ ім В.Винниченка

13 грудня на факультеті математики, природничих наук та технологій Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка відбулося обговорення ОПП бакалавр та магістр 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології) з академічними спільнотами. До обговорення проєктів освітніх програм на 2023 рік долучився декан факультету інженерно-педагогічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Станіслав ТКАЧУК.

У ході дискусій акцентовано на викликах Нової української школи щодо професійного зростання вчителя трудового навчання та технологій, на важливості розвитку творчих здібностей сучасних педагогів, здатних до опанування новітніх методик навчання.