BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів

Державний департамент США, Бюро у справах освіти і культури, Офіс програм обміну приватного сектору та Американські Ради з міжнародної освіти раді оголосити про відкриття анкети для участі в програмі “BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів”.

“BridgeUSА: Програма обмінів для українських викладачів” сприятиме розбудові взаємозв’язків між українськими та американськими викладачами та науковими працівниками з метою спільних досліджень, обміну педагогічним досвідом, розвитку навчальних курсів, а також публікування наукових праць. Довготерміновою ціллю проєкту “BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів” є допомога українським університетам у підготовці фахівців, критично необхідних для відбудови та відновлення країни, шляхом побудови міцної та продуктивної співпраці з інституціями вищої освіти США. Програма обмінів для українських викладачів” передбачає візити учасників до університетів США тривалістю 1 місяць, під час якого українські викладачі та викладачки зможуть здійснювати наукові дослідження, спостерігати за проведенням занять з їхньої дисципліни, розробляти нові курси чи матеріали до курсів, проводити презентації та лекції, досліджувати адміністративні політики та академічну культуру університетів США, а також відвідувати конференції з тематики їхніх академічних галузей.

НПП  таких академічних галузей можуть брати участь у конкурсі:

сільськогосподарські технології;

вирішення конфліктів та досліджень миру;

інженерія;

інформаційні технології;

ментальне здоров’я;

педагогіка;

містобудування.

Подати анкету для участі в програмі мають право кандидати, які:

є громадянами України та проживають на території України на момент подання анкети;

є викладачами або науковими співробітниками, що працюють на повну зайнятість, та мають щонайменше два роки досвіду роботи в університеті;

вільно володіють розмовною та письмовою англійською мовою;

демонструють бажання повернутися в Україну після завершення візиту;

мають право отримати неімміграційну візу J-1 для учасників програм обміну з США.

Перевага надаватиметься кандидатам, які:

є лідерами або мають потенціал стати лідерами у своїх університетських спільнотах;

є вмотивованими та відданими викладачами чи науковими співробітниками, готовими до розробки нових навчальних матеріалів, курсів та програм, які сприятимуть зміцненню спроможності України готувати фахівців у критично важливих галузях;

мають великий потеціал розвивати тривалу співпрацю з академіками у США.

Кінцевий термін подання анкети — 29 грудня 2023 року.

Більш детальна інформація: https://americancouncils.org.ua/programs/bridgeusa-uafp/