До питання покращення освітнього процесу та підвищення якості навчання долучилася група зі змісту якості освіти

Відбулося засідання студентської групи зі змісту та якості освіти. Основною темою обговорення були питання покращення освітнього процесу та підвищення якості навчання, зокрема, в рамках освітньої програми “Професійна освіта (Комп’ютерні технології)”.

Під час засідання було розглянуто результати попереднього семестру, зокрема, успішність студентів і якість викладання в контексті цієї програми. Особливу увагу приділили питанням, які стосуються використання сучасних технологій у навчальному процесі, а також забезпечення відповідності навчальних програм вимогам ринку праці в сфері комп’ютерних технологій.

Студенти висловили свої пропозиції щодо вдосконалення навчальних програм, поліпшення зворотного зв’язку з викладачами, а також проведення додаткових занять з практичного застосування знань у сфері комп’ютерних технологій.

Відзначено необхідність залучення студентів до процесу прийняття рішень щодо змін у навчальних програмах та проведення регулярних опитувань для оцінки якості освіти. Пропозиції студентів щодо освітньої програми “Професійна освіта (Комп’ютерні технології)” будуть передані до адміністрації факультету для подальшого розгляду та впровадження.

Наступне засідання заплановане на кінець червня, де буде обговорено результати впроваджених змін та нові ініціативи щодо покращення освітнього процесу.