Студентське самоврядування про забезпечення якості освіти

На факультеті інженерно-педагогічної освіти нещодавно відбулося засідання студентської ради, присвячене питанням забезпечення якості освіти. Головувала на засіданні Ольга Мелехіна, яка відкрила обговорення важливих питань, зокрема, вдосконалення навчальних програм та підвищення їх відповідності сучасним викликам.

Одним із перших висловився Сергій Шестак, який наголосив на необхідності оновлення освітніх матеріалів. “Ми повинні адаптувати навчальні програми до нових технологій та вимог ринку праці. Студенти мають отримувати актуальні знання, які зможуть застосовувати у своїй професійній діяльності,” — зазначив Сергій.

Катерина Машевська висловилася про необхідність впровадження додаткових освітніх заходів, таких як майстер-класи та воркшопи. “Студентам потрібні не лише академічні знання, а й практичні навички, які допоможуть їм адаптуватися до реалій професійної діяльності. Майстер-класи від фахівців з індустрії можуть стати відмінним доповненням до основного навчального процесу,” — зазначила Катерина.

Ольга Мелехіна підтримала пропозиції активістів та закликала студентів продовжувати ділитися своїми ідеями щодо покращення якості освіти. За підсумками засідання, усі висловлені пропозиції були зафіксовані для подальшого обговорення з адміністрацією факультету.