Сертифікація освітніх компонентів

Відповідно до «Положення про сертифікацію електронних навчальних курсів, розміщених в системі дистанційного навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини» та рішення вченої ради університету протокол №16 від 26.03.2024 року в 2023-2024 н. р. в ІОС університету науково-педагогічні працівники факультету інженерно-педагогічної освіти сертифікували 5 електронних навчальних курсів ОП «Професійна освіта. Комп’ютерні технології» серед яких: «Інноваційні технології в галузі професійної освіти» (ОС Магістр), «Методологія наукового дослідження» (ОС Магістр), «Вступ до спеціальності» (ОС Бакалавр), «Чисельні методи в інформатиці» (ОС Бакалавр), «Операційні системи» (ОС Бакалавр).