Виховна година в 49 та 66 групах

Відбулася перша виховна година нового навчального року 2024-2025 в 49 та 66 групах. Під час заходу куратор Оксана КОРОБАНЬ привітала всіх із початком нового навчального року, побажала творчого натхнення, впевненості у власних силах і нових звершень на шляху до знань. Разом із студентами обговорили важливі організаційні питання, правила поведінки в університеті, гуртожитках, а також у вільний від навчання час. Особлива увага була приділена темі безпеки, зокрема в умовах воєнного стану. Студенти отримали детальні інструкції з техніки безпеки, включаючи правила евакуації, поведінку під час сигналу тривоги. Це допоможе їм бути готовими до будь-яких надзвичайних ситуацій та зберігати спокій в критичних умовах. Нехай цей рік принесе Вам цікаві можливості для саморозвитку, глибокі знання і незабутні враження!

АВТОР ДОПИСУ

Коробань Оксана Валеріївна

викладач кафедри професійної освіти та технологій за профілями