Здобуваємо практичний досвід

5 вересня на факультеті інженерно – педагогічної освіти відбулась настановча конференція з питань проходження практик студентами заочної форми навчання освітніх програм Професійна освіта (Харчові технології), Середня освіта (Технології. Інформатика), Професійна освіта (Комп’ютерні технології) освітнього ступеня магістр.

Зі вступним словом щодо початку навчального року, організації освітнього процесу здобувачів освіти заочної форми навчання звернувся декан факультету Станіслав Ткачук. У своєму зверненні керівник практик факультету Тамара Кравченко ознайомила здобувачів з наказом про проходження практик здобувачами освітніх програм та провела інструктаж з техніки безпеки під час проходження практики здобувачами освіти; ознайомила із загальними вимогами проходження практики та видами звітної документації. Керівники практик акцентували увагу на специфіці звітної документації згідно вимог певної освітньої програми.
АВТОР ДОПИСУ

Кравченко Тамара Василівна

керівник практик по факультету, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри професійної освіти та технологій за профілями