До великої сім’ї нашого факультету приєдналося чимало запальної і веселої молоді!

От і закінчилось сонячне літо та розпочався  новий навчальний рік – рік нових вражень, сподівань, реалізації мрій та задумів. До великої сім’ї нашого факультету приєдналося чимало запальної і веселої молоді.

З вітальним словом до першокурсників звернувся ректор університету професор Олександр Безлюдний, який висловив сподівання, що новий навчальний рік буде, як і попередній, багатим на добрі здобутки знань усіх студентів закладу. Найкращі побажання у новому навчальному році від імені міського голови Ірини Плетньової передала заступник Галина Кучер. Далі вітальну промову висловила заступник голова студентської ради Юлія Зінченко.

Традиційно студентам-першокурсникам вручили символічні ключ до знань та студентський квиток.

А справжньою окрасою свята став виступ вокального тріо «Гонта», які виконали пісню «Тризуб».

Ми раді вітати у своїх лавах новачків. Любі першокурсники, бажаємо вам терпіння та успіхів, адже у вас ще все по переду!