Новини, Професійна освіта

Відбулась настановча нарада для студентів заочної форми навчання спеціальності Професійна освіта

3 вересня на факультеті відбулась настановча нарада з практики у форматі meet для студентів заочної форми навчання спеціальностей Професійна освіта (Харчові технології), Професійна освіта (Комп’ютерні технології) ОС «бакалавр», «магістр». На нараді були «присутні» студенти таких груп та їх керівники: 1) ІІ к з29а гр. – навчальна (педагогічна) практика, керівник – ст. викладач Коробань О.В. ; 2) ІІ к. зу26 гр. – навчальна (технологічна) практика, керівник – доцент Чичук В.М.; 3) ІІІ к з38 гр. – навчальна (педагогічна) практика, керівник – доцент Дубова Н.В.; 4) ІІІ к. з39 гр. – навчальна (педагогічна) практика, керівник – ст. викладач Коробань О.В.; 5) ІІІ к. з39а – виробнича (технологічна) практика, керівник – доцент Чичук В.М.; 6) IV к. з49 гр. – виробнича (технологічна) практика, керівник – доцент Чичук В.М.; 7) ІІ к. з66м гр. – виробнича (педагогічна), керівник – доцент Мельник О.С., 8) ІІ к. з68м гр. – виробнича (педагогічна), керівник – доцент Кравченко Т.В. В ході настановчої наради були розглянуті питання охорони праці під час проходження практики, завдання практики, звітна документація та зразки оформлення її.