Новина

Настановча конференція з навчальної (технологічної) практики з декоративно-ужиткового мистецтва

11.03.2024 року відбулась настановча конференція з навчальної (технологічної) практики з декоративно-ужиткового мистецтва для здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» І курсу 12у групи денної форми навчання факультету інженерно-педагогічної освіти, які навчаються за спеціальністю 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології) освітньо-професійної програми Середня освіта (Трудове навчання та технології. Інформатика).

Керівник практики – доцент кафедри технологічної освіти Харитонова В. В. – означила завдання практики, її мету, яка полягає в розширенні та поглибленні знань студентів з різних традиційних видів декоративно-ужиткового мистецтва, формуванні у здобувачів вищої освіти умінь розробки проєктно-технологічної документації, удосконаленні практичних навичок виготовлення декоративних виробів, залученні студентів до участі в роботі з відродження національних традицій і художніх ремесел.

Під час конференції було розглянуто низку питань, а саме: адаптовані завдання програми практики, її терміни, умови проходження в період воєнного стану, зміст звітної документації та порядок її оформлення. Окремо було закцентовано увагу на тому, що у період проходження практики здобувачі вищої освіти зобов’язуються виконувати вимоги щодо забезпечення безпеки на базі проходження практики в умовах воєнного стану

Бажаємо здобувачам вищої освіти успішного виконання завдань практики.

Автор допису ВАЛЕНТИНА Харитонова