8 Березня

Напередодні Міжнародного жіночого дня – 8 Березня студенти факультету інженерно-педагогічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, привітали усіх жінок навчального закладу зі святом. Вони підготували музичні привітання, продемонструвавши зі сцени свої таланти, та подарували гарний, весняний настрій всім присутнім.

Дорогі наші жінки! Від усього серця вітаємо Вас зі святом весни і любові – Днем 8 Березня!

Ми вдячні вам за вашу жіночність, теплоту, терплячість і надзвичайно сумлінне ставлення до роботи. За те, що ви створюєте в університеті атмосферу підтримки, взаємної поваги та гармонії – всього того, що потребує наша велика університетська родина.

Міцного вам здоров’я, тепла, любові та жіночого щастя! Нехай здійснюються усі ваші мрії і бажання!

Зі святом вас, дорогі наші жінки!