З метою привернення уваги до питань охорони здоров’я і безпеки праці, запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням, викладачами кафедри техніко-технологічних дисциплін, охорони праці та безпеки життєдіяльності факультету інженерно-педагогічної освіти 03 травня, було проведено Регіональний науково-практичний семінар «Безпека і здоров’я в освітньому середовищі».

З початком повномасштабного російського вторгнення в Україну питання безпеки праці набуло нового значення. Сьогодні керівники закладів освіти та педагоги України тримають освітній фронт, продовжуючи працювати у важких умовах війни, формують унікальний педагогічний досвід та беруть на себе новий рівень відповідальності. Освітній процес вкотре зазнає змін. У першу чергу більш актуальними стають питання безпечного простору для перебування як здобувачів освіти, так і працівників. Тисячі закладів освіти продовжують функціонувати, незважаючи на додаткові щоденні ризики та випробування.

В обговоренні даної проблеми прийняли участь представники закладів освіти  з різних регіонів України.