Оголошується набір на курси іноземних мов

Факультет іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини оголошує набір на курси іноземних мов за такими напрямами:1. Місячний курс «Інтенсив» для тих, хто хоче вивчати англійську мову із самого початку, бажає опанувати базову граматику та навчитися сприймати мову на слух. Початок занять 2 жовтня 2023 року.
2. Шестимісячні курси для здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників університету за рівнями володіння англійською мовою. Початок занять 1 листопада 2023 року.
3. Двомісячний курс «Іноземна мова для наукового спілкування» для науково-педагогічних працівників університету, що спрямований на розвиток у слухачів курсу навичок перекладу і наукового аналізу іншомовної наукової літератури, а також умінь грамотно викладати англійською мовою власні наукові позиції. Основною ціллю вивчення курсу є формування комунікативних компетентностей, необхідних для здійснення наукових досліджень. Початок занять 1 листопада 2023 року.