Якість освіти — це наша спільна відповідальність

Відбулося засідання студентської ради, присвячене питанням забезпечення якості освіти. Головувала на засіданні Ольга Мелехіна, яка окреслила ключові питання для обговорення.

Під час засідання студенти підняли питання щодо вдосконалення навчальних матеріалів та підвищення доступності освітніх ресурсів. Ольга Мелехіна наголосила на необхідності співпраці між студентами та викладачами для досягнення високих стандартів освіти і закликала учасників активно брати участь у покращенні освітнього процесу.

“Якість освіти — це наша спільна відповідальність,” — зазначила Ольга Мелехіна. “Ми повинні активно залучати студентів до процесу удосконалення навчальних програм, щоб вони відповідали сучасним вимогам і забезпечували наших випускників необхідними знаннями та навичками.”

Результати засідання були зведені в єдиний документ, який буде переданий адміністрації факультету для подальшого розгляду та впровадження.