Виклики вищої освіти: проєктна зустріч

Відбулась проектна зустріч представників  факультету педагогіки,  технологій та дизайну Українського державного університету імені Михайла Драгоманова та факультету інженерно-педагогічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичин.

Факультет педагогіки представляв декан Тарас Олефіренко, факультет технологій та дизайну представляв Дмитро Кільдеров.

Факультет професійної та технологічної освіти представляв декан Станіслав Ткачук та науково-педагогічні працівники.

Метою зустрічі було обговорення реформування системи професійної та технологічної освіти, орієнтація на випускників, які змогли б оперувати новими технологіями та знаннями, які відповідатимуть потребам інформаційного суспільства.

Під час проектної зустрічі також було обговорено цілу низку питань щодо перспектив співробітництва в освітній і науковій сферах, присвячених зокрема:

• досягнутим результатам та існуючим можливостям для подальшої мобільності здобувачів вищої освіти, викладачів з обох університетів-партнерів;
  • посиленню трансферу знань між обома університетами-партнерами, зокрема шляхом спільних публікацій науково-дослідних результатів у сфері інноваційних підходів в системі освіти;
  • читання гостьових лекцій;
  • адаптація завдань практичної підготовки для вдосконалення формування компетентностей здобувачів вищої освіти;
  • укладання угоди про проходження практик здобувачами вищої освіти.

Зустріч пройшла на високому науковому рівні та викликала велике зацікавлення в усіх учасників.