За вікном чаклує весна дивограєм зелених чар….

8 березня в державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань» відкрилась персональна виставка творчих робіт доцента кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Ольги Музики. «Подих весни» – така назва об’єднала близько 60 робіт майстрині: пейзажі, натюрморти, сюжети міської архітектури, що виконані у техніці акварель, олія, пастель. Картини, з яких сформована експозиція, зібрані за останні 20 років творчого шляху майстрині. Вони сповнені тепла і сонячного світла, несуть красу та життєстверджуючий настрій, дарують частинку сонця і відчуття гармонії.

Викладач факультету Ірина Філімонова, майстер виробничого навчання Дарина Кужільна, а також студенти 48 та 18 групи відвідали виставку та поділились своїми враженнями від картин.