На шляху до вищої освіти

Стало гарною традицією щотижня проводити день відкритих дверей для випускників фахових коледжів. Під час цього заходу випускники спеціальності Середня освіта (Трудове навчання та технології) Коростишівського педагогічного фахового коледжу імені І.Я. Франка мали змогу отримати корисну інформацію про Факультет інженерно-педагогічної освіти та університет вцілому, спеціальності та освітні програми, за якими здійснюється підготовка на факультеті. Декан факультету Станіслав Ткачук поінформував майбутніх вступників про можливу сферу працевлаштування, перспективи продовження навчання на освітньому ступені «Магістр», міжнародні освітні проекти / програми та студентське дозвілля. Заступник відповідального секретаря приймальної комісії Віталій Бербец ознайомив випускників коледжу з порядком прийому на навчання до університету, охарактеризував особливості вступної кампанії 2024 року, окреслив новації проходження національного мультипредметного тесту.

Отримана вступниками інформація викликала у випускників коледжу не аби яку зацікавленість та велику кількість запитань, на які вони отримали ґрунтовні відповіді.