Відбувся захист навчальної (технологічної) практики здобувачами вищої освіти ІІ курсу освітнього ступеня «бакалавр»

16 травня відбувся захист навчальної (технологічної) практики здобувачами вищої освіти ІІ курсу, освітнього ступеня «Бакалавр» денної форми навчання, які навчаються за освітньою програмою: Професійна освіта (Харчові технології) у режимі відеоконференції за допомогою платформи Google Met.

На конференції були присутні студенти 18 та 18А груп, керівник практики Гвоздецька Юлія Василівна, куратор Дубова Наталя В’ячеславівна, та доцент кафедри професійної освіти Філімонова Ірина Афанасівна.

В ході конференції були заслухані звіти студентів, окреслились проблеми з якими стикалися студенти під час практики. Загалом конференція пройшла в невимушеній дружній атмосфері співпраці та взаєморозуміння.