Факультет інженерно-педагогічної освіти » Страница 2
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview


 

«Кубок ректора Уманського державного педагогічного університету з КВК» 

12 грудня актова зала УДПУ була переповнена глядачами, адже у цей день відбувся «Кубок ректора Уманського державного педагогічного університету з КВК».  Ігри команд проходили у два етапи, таким чином було визначено дві команди-переможниці. Команда  нашого факультету  змагалася у другому етапі, разом із «Мовчки випустила шутку» (природничо-географічний факультет), «Династія КАК» (інститут економіки та бізнес освіти та факультет фізики, математики та інформатики), «Солоний шоколад» (факультет іноземних мов).

Подробнее


АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ

Опубліковано: 6-12-2019, 13:16

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ 

Відповідно до Антикорупційної програми та Заходів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на виконання Законів України «Про Запобігання корупції» на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбулася зустріч уповноваженого з питань запобігання по протидії корупції в університеті Підлісного В.М., щодо дотримання вимог академічної доброчесності.

Подробнее


День відкритих дверей

Опубліковано: 18-11-2019, 07:43

 

День відкритих дверей

15 листопада в Уманському державному педагогічному університеті відбувся День відкритих дверей. Адміністрація та викладачі університету підготували для учасників цьогорічної зустрічі різноманітні заходи: усі абітурієнти мали можливість відвідати майстер-класи з різних спеціальностей та наочно ознайомитися з особливостями майбутньої професії.

Подробнее


Батьківські збори

Опубліковано: 18-11-2019, 07:39

 

Батьківські збори

15 листопада на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбулися батьківські збори, на яких були присутні батьки студентів I-II курсів.

Перед батьками виступив декан факультету, який розкрив основні проблеми навчання, побуту та виховання студентів у навчальному закладі. Студенти першого курсу підготували для батьків приємний сюрприз у вигляді оригінальної концертної програми.

Подробнее


Вітаємо шановане студенство зі святом

Подробнее