Факультет інженерно-педагогічної освіти » Страница 2
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview


Майстер-клас «Магія писанкарства»

Опубліковано: 25-04-2019, 06:58

22 квітня, напередодні великодніх свят, на факультеті інженерно-педагогічної освіти було проведено майстер-клас «Магія писанкарства» для учнів 5-х класів Уманської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4.

 

Майстер-клас «Магія писанкарства»

 

Подробнее


 

Всеукраїнська олімпіада зі спеціальності «Технологічна освіта» 2019 

Цього року в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта» взяли участь 128 студентів з 22 провідних закладів вищої освіти  України.

Всеукраїнська олімпіада зі спеціальності «Технологічна освіта» проводилась як особиста першість у вигляді системи масових очних змагань майбутніх педагогів. У них взяли участь, як правило, студенти, які на час проведення олімпіади вивчають відповідні дисципліни або закінчили їх вивчати у минулому навчальному році.

Подробнее


 ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ПРОФЕСІЙНОЇ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ: ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ» 2019 РІК 

В рамках проведення олімпіади 16 квітня відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми професійної та технологічної освіти: досвід та перспективи». На відкритті з вітальним словом від керівництва університету звернулася Коляда Наталія Миколаївна професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, проректор з інноваційних досліджень та європейської інтеграції Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Подробнее


 Відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Трудове навчання та технології».  

15 квітня ректор університету проф. Олександр Безлюдний урочисто оголосив про відкриття ІІ етапу Олімпіади. Він нагадав, що олімпіада проходить вже не в перше у нашому університеті. Також Олександр Іванович висловив велику подяку своїм колегам, керівникам навчальних закладів, що відрядили своїх студентів та викладачів до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Ректор побажав студентам показати високий рівень знань та вмінь і нехай переможуть найсильніші

Подробнее


Участь студентів факультету в Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Участь студентів факультету в Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Упродовж 3-4 квітня 2019 р. у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Технологічна освіта». На конкурс було подано більше 40 робіт.

Подробнее