Факультет інженерно-педагогічної освіти » Страница 2
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview


Оголошення

Опубліковано: 28-09-2020, 16:29

Оголошення

Шановні студенти!

 

30 вересня 2020 року о 8:00 у дворі факультету інженерно-педагогічної освіти відбудуться збори студентів з обрання представників для участі у виборах ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

 

Подробнее


Оголошення

Опубліковано: 17-09-2020, 07:58

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

24 вересня на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбудуться таємні очні вибори голови студентської ради факультету та одного представника у студентську раду університету з 9.00 по 12.00 біля 210 аудиторії.

 

Подробнее


Зустріч з батьками першокурсників

Опубліковано: 5-09-2020, 06:04

 

Зустріч з батьками першокурсників

 

 

4 вересня на факультеті інженерно-педагогічої освіти відбулися батьківські збори для батьків та першокурсників. Адже, саме батьки беруть активну участь у визначенні життєвих планів і професійної спрямованості своїх дітей.

Подробнее


Реквізити для оплати за навчання

Опубліковано: 27-08-2020, 11:16

Реквізити для оплати за навчання

Подробнее


Вітання випускникам факультету

Опубліковано: 16-07-2020, 10:04

Вітання випускникам факультету

 Деканат, професорсько-викладацький склад факультету інженерно-педагогічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини щиро вітають випускників факультету зі значною подією у житті і серйозним професійним досягненням – отриманням диплому за освітнім ступенем «бакалавр».

 

Навчання на факультеті супроводжувало багато незабутніх подій, стільки цікавих і насичених яскравими емоціями моментів, стільки нових знайомств! Попереду на Вас чекає не менш насичене життя!

 

Немає сили могутнішої, ніж знання, а людина озброєна знаннями й умінням їх застосувати — це вже професіонал з великої літери.

 

Хочемо від щирого серця побажати Вам міцного здоров’я і великої творчої енергії! Невпинно йти вперед, долати всі перешкоди, ніколи не здаватися!

 

 Ви – майбутнє нашої країни та міцна опора для її розвитку!

 

Бажаємо усім успішного вступу до магістратури та чудового відпочинку перед новим стартом! Щасти Вам! Хай Бог Вас береже!

 

 

Подробнее