Факультет інженерно-педагогічної освіти » Страница 6
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview


8 Березня

Опубліковано: 7-03-2020, 10:16

 

8 Березня

 

Напередодні Міжнародного жіночого дня – 8 Березня студенти факультету інженерно-педагогічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, привітали усіх жінок навчального закладу зі святом. Вони підготували музичні привітання, продемонструвавши зі сцени свої таланти, та подарували гарний, весняний настрій всім присутнім.

Подробнее


 

Презентація нових міжнародних освітніх програм

4 березня 2020 року відбулася зустріч викладачів і студентів факультету інженерно-педагогічної освіти з координатором міжнародного співробітництва університету Ольгою Сушкевич.

Ольга Сушкевич розповіла про нові можливості міжнародних освітніх програм доступних для науковців, аспірантів, викладачів і студентів нашого університету в різних країнах: Франції, Естонії, Латвії, Словацькій Республіці, Америці, Японії, Туреччині.

Подробнее


ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ ДЕРЖАВНОГО СТАНДАРТУ БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

 

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт Державного стандарту базової середньої освіти, розроблений на засадах компетентнісного, діяльнісного та особистісно зорієнтованого підходів у відповідності до Концепції Нової Української школи.

Подробнее


Зі святом весни, дорогі жінки!

Опубліковано: 5-03-2020, 16:45

Зі святом весни, дорогі жінки!

 

Подробнее


 

Програмування мікроконтролерної техніки 

При проведенні відкритого заняття з дисципліни «Програмування» доцентом Олексійом Мельником було продемонстровано прикладний аспект застосування мови програмування С ++ за допомогою платформи Arduino.

На занятті було ознайомлено студентів з принципами роботи середовища програмування Arduino IDE, датчиками та модулями плати, а також з основами проектування робототехніки.

Подробнее