Факультет інженерно-педагогічної освіти » Страница 6
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview


День визволення України від фашистських загарбників 

Сьогодні, 28 жовтня, в Україні відзначається День визволення від фашистських загарбників. Це національне державне свято, яке пов’язане з завершенням Східно-Карпатської операції. Цього дня вшановують пам’ять всіх українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів в лавах Червоної армії або Української повстанської армії.

Подробнее


 

Змагання з легкоатлетичного кросу серед студентів Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини

15 жовтня 2019 року дендрологічному парку «Софіївка» пройшли змагання з легкоатлетичного кросу серед студентів Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини. Участь у змаганнях взяли студенти усіх факультетів.

Подробнее


Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників зі спеціальності 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології). 

15 жовтня 2019 року на факультеті інженерно-педагогічної освіти розпочали свою роботу курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників зі спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) з таких кваліфікацій: вчитель трудового навчання та технологій, керівник гуртка позашкільної освіти, майстер виробничого навчання міжшкільних навчально-виробничих комбінатів..

Подробнее


Памятаємо...

Опубліковано: 11-10-2019, 06:33

Памятаємо...

 

З нагоди Дня захисника України, 11 жовтня делегація колективу факультету інженерно-педагогічної освіти взяла участь у покладанні квітів до пам’ятного знаку загиблим учасникам АТО.

Подробнее


«Козацькі забави» на факультеті

Опубліковано: 11-10-2019, 05:12

 

«Козацькі забави» на факультеті 

 

До свята Покрови Пресвятої Богородиці 10 жовтня на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбулися «Козацькі забави».

Кожна команда продемонструвала міцний дух та відвагу. І переможцями стали обидві команди, адже дружба і підтримка – найголовніше.

Подробнее