Факультет інженерно-педагогічної освіти » Страница 6
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview


 

Презентація міжнародних освітніх програм

1 жовтня 2019 року відбулася зустріч викладачів і студентів факультету інженерно-педагогічної освіти з координатором міжнародного співробітництва університету Ольгою Сушкевич та директором Польського культурно-освітнього центру Ігорем Кривошеєю, організована заступником декана з міжнародної діяльності Оксаною Коробань.

Подробнее


 

Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу Forech-2019 

26 вересня студенти спеціальності Професійна освіта (Харчові технології) та викладачі факультету відвідали Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу Forech-2019 в Міжнародному виставковому центрі м. Києва.

Подробнее


День незалежності Туркменістану

Опубліковано: 26-09-2019, 05:12

 

День незалежності Туркменістану

 

25 вересня 2019 року на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбулось традиційне святкування Дня незалежності Туркменістану.

Це головне національне свято туркменського народу. Відзначається воно щорічно 27 вересня в пам'ять про набуття Туркменістаном незалежності в 1991 році.

Подробнее


 

Навчальний семінар з успішної роботи студентів в інформаційно-освітньому середовищі «Moodle»

24 вересня   заступник декана з впровадження дистанційного навчання    Чичук Вадим Миколайович провів навчальний семінар, з метою успішної роботи студентів 1 курсу факультету інженерно-педагогічної освіти в інформаційно-освітньому середовищі «Moodle»

Подробнее


 

ВІТАЄМО ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ТУРКМЕНІСТАНУ

Подробнее