Факультет інженерно-педагогічної освіти » Страница 8
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview


Екскурсія для першокурсників

Опубліковано: 3-09-2019, 06:00

Екскурсія для першокурсників 

Вже гарною традицією стало відвідування нашими студентами культурних та історичних пам’яток міста.

1 вересня 2019 року студенти факультету мали  змогу разом із своїми кураторами відвідати найцікавіші місця Умані. В якій дізналися про історію самого міста та окремих його будівель. Особливе захоплення викликало відвідування комплексу фонтанів – «Перлина кохання» в сквері ім. Т.Г. Шевченка.

Подробнее


Посвята першокурсників ФІПО 2019

Опубліковано: 2-09-2019, 19:02

Посвята першокурсників ФІПО 2019 

От і закінчилось сонячне літо та розпочався  новий навчальний рік – рік нових вражень, сподівань, реалізації мрій та задумів. До великої сім’ї нашого факультету приєдналося чимало запальної і веселої молоді.

 

Подробнее


IT-грант від iLounge

Опубліковано: 2-09-2019, 11:23

Компанія iLounge оголошує про початок прийому грантових пропозицій для студентів українських вишів за написання найкращої статті на ІТ-тематику. Переможцю буде присуджено грант у розмірі 10 тисяч гривень.

 

 

Подробнее


Порядок поселення студентів в гуртожитки на 2018/2019 навчальний рік 

Порядок поселення студентів в гуртожитки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини факультету інженерно-педагогічної освіти на 2018/2019 навчальний рік

Подробнее


ЗУСТРІЧ З БАТЬКАМИ ТА ПЕРШОКУРСНИКАМИ

9 серпня на факультеті інженерно-педагогічої освіти відбулися батьківські збори для батьків та першокурсників. Адже, саме батьки беруть активну участь у визначенні життєвих планів і професійної спрямованості своїх дітей.

Із вступним словом до батьків звернувся декан факультету Станіслав Ткачук, який зупинився на актуальних питаннях навчання, розповів про залучення студентів до участі в науковій роботі та науково-дослідницькій, культурно-масовій та спортивній діяльності.

Подробнее