Факультет інженерно-педагогічної освіти » Страница 8
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview


СВЯТО ЧУДЕРНАЦЬКИХ КОСТЮМІВ ТА ГРИМУ

Свято Хеловін – це містика, незвичайні костюми, казкові герої та чудовиська, вирізання гарбузів та вимагання солодощів.

 31 жовтня Хеловін на факультеті інженерно-педагогічної освіти пройшов надзвичайно цікаво. Студенти  проявили креативність щодо оригінальних костюмів, оформлення залу, конкурсів.

Дружня атмосфера, жарти, фантазія у костюмах та гримі – ось чим відзначився цьогорічний Хеловін на нашому факультеті. Дякуємо усім, хто долучився до святкування та веселощів у такий містичний та водночас дружній захід.

Подробнее


 Проблеми технологічної освіти в Україні

18 жовтня у  Володимир-Волинському педагогічному коледжі відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Проблеми технологічної освіти в Україні».

Подробнее


Екскурсія в садибу Даховських

Опубліковано: 12-10-2018, 07:09

 Екскурсія в садибу Даховських

В Україні величезна кількість красивих місць, про які більшість  громадян навіть не здогадується. Одним із таких місць є чудовий палац, який сховався в невеликому селі Леськове в Монастирищенському районі. Ось його і відвідали студенти 19 та 49 групи факультету інженерно-педагогічної освіти разом із своїм куратором Коробань Оксаною Валеріївною.

Подробнее


День міста

Опубліковано: 8-10-2018, 16:40

День міста

6 жовтня усі жителі Уманщини святкували День міста. Найрізноманітніші розваги, виступи музичних гуртів, велоперегони, атракціони та виставки умілих майстрів зібрали на площі міста багато гостей.

Студенти  та викладачі факультету інженерно-педагогічної освіти долучилися до святкувань та організували майстер-класи із бісероплетіння, різьблення по дереву, виготовлення ляльок-мотанок, картин.

Подробнее


 СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

До свята освітян актив студентського самоврядування підготував для викладачів вітальні стінгазети та святковий концерт. 

 

Подробнее