Завершення прийому документів » Факультет інженерно-педагогічної освіти

Завершення прийому документів

Опубліковано:31-07-2013, 12:01

«Завершення важливого етапу вступної компанії - вибір майбутнього»

Технолого-педагогічний факультет завершує прийом документів на денну та заочну форми навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» з таких напрямів підготовки: «Технологічна освіта»; «Професійна освіта. Комп’ютерні технології»; «Професійна освіта. Харчові технології»; «Професійна освіта. Деревообробка». Важливим є те, що в цьому році вперше розпочато підготовку за напрямом підготовки «Професійна освіта. Комп’ютерні технології» на освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст» і «магістр».

Для абітурієнтів та їх батьків, які вступають на факультет створені належні умови. Члени приймальної комісії технолого-педагогічного факультету: Журба Галина Петрівна, Поліщук Ілля Володимирович, Квашук Олександр Валерійович, Люльченко В’ячеслав Григорович, Мельник Олексій Сергійович, Гаврилюк Олександр Сергійович та доцент Бербец Віталій Васильович – професійно та компетентно надають інформацію, яка цікавить вступників та їх батьків.

Бажаємо тобі, абітурієнте,

вступити до одного з найкращих

університетів України –

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини!!!