День пам’яті героїв Крут » Факультет інженерно-педагогічної освіти

Опубліковано:30-01-2015, 11:16

Хай виє знов зима поривом лютим…
Та ми – дорогу знаєм до мети:
Лицарство Крут! О, нам вас не забути.
Ваш чуєм зов – невтомно далі йти.

М. Лавренко, учасник Крутянського бою.
1978 р.

29 січня українська громадськість відзначає День пам’яті героїв Крут. 95 років тому молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.

День пам’яті героїв Крут

Долучився до вшанування пам’яті полеглих героїв і колектив технолого-педагогічного факультету. Під час загальноміського мітингу присутні увічнили пам’ять полеглих героїв хвилиною мовчання та запаленими свічкам. З нагоди 96-ї річниці битви під Крутами у центральній частині міста встановлено пам’ятний знак, урочисто відкрити який доручено студентам уманських вишів. Серед них – голова студентської ради університету Дарія Мєхова.

День пам’яті героїв Крут

В Крутах загинув цвіт української шкільної молоді. Загинуло кілька сот найкращої інтелігенції — юнаків — ентузіастів української національної ідеї. Така втрата для культурної нації була б важкою; для нашого народу вона безмірна.