Святкування Нового року на факультеті » Факультет професійної та технологічної освіти

Опубліковано:29-12-2015, 13:54

Новий рік – це яскраве, урочисте і веселе свято. До нього ще декілька днів, а на факультеті вже прибрана ялинка, у всіх святковий настрій, а члени студентської ради факультету підготували для студентів і викладачів новорічний сюрприз. 25 грудня відбулось чарівне дійство, до нас завітали улюбленці дітей і дорослих – Дід Мороз і красуня – Снігуронька, вони привітали студентів і викладачів нашого факультету із прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим.

Святкування Нового року на факультеті

Щоб кожен долучився до новорічної атмосфери, студенти демонстрували невеличкі комічні шоу, вітали піснями, дотепними жартами, та розвеселяли усіх навкруги цікавими конкурсами на новорічну тематику, чим дуже захопили усіх присутніх.

Святкування Нового року на факультеті

Бажаємо, щоб Новий рік приніс мир, спокій, справедливість і здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.

Успіхів вам, щастя і благополуччя!

З Новим роком і Різдвом Христовим!