Науково-практичний семінар «Реалізація трудового навчання в умовах «Нової української школи » Факультет професійної та технологічної освіти

14 вересня 2017 року на факультеті професійної та технологічної освіти відбулося засідання науково-дослідної лабораторії «Актуальні проблеми професійної та технологічної освіти» відповідно до плану засідань на 2017-2018 н.р. під час якого обговорювалися питання діяльності науково-дослідної лабораторії, перспективи подальшої роботи та план видавничої продукції членами науково-дослідної лабораторії.

До участі  у  ньому було запрошено членів лабораторії та молодих науковців факультету. В процесі засідання було обговорено та затверджено план науково-дослідної роботи лабораторії на поточний період, перспективний план та план видавничої продукції членами лабораторії й викладачами факультету.

В рамках засідання було проведено науково-практичний семінар «Реалізація трудового навчання в умовах «Нової української школи», під час роботи якого обговорювалися наступні питання:

• Особливості «Нової української школи»;
  • Нова програма з трудового навчання для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів: зміст та особливості реалізації;
  • Проблеми підготовки сучасного вчителя трудового навчання у вищих педагогічних навчальних закладах.

Робота засідання проходила під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Ящук Сергія Миколайовича, який ознайомив присутніх з порядком денним, регламентом засідання та перспективним планом подальшої дослідницької роботи колективу.

Питання науково-методичного семінару розкрив доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри технологічної освіти Терещук Андрій Іванович, який розкрив основні положення формування змісту оновленої програми з трудового навчання для учнів 5 ‒ 9 класів.

Активну участь в обговоренні питань науково-практичного семінару взяли доктор педагогічних наук, професор Коберник Олександр Миколайович, доктор технічних наук, професор Азізов Талят Нуредінович, доктор педагогічних наук, професор Ткачук Станіслав Іванович