Відеоогляд «Мій рідний Туркменістан» » Факультет професійної та технологічної освіти

Опубліковано:30-10-2017, 10:37

26 жовтня 2017 року на факультеті професійної та технологічної освіти в рамках заходів до Дня Незалежності Туркменістану відбувся відеоогляд «Мій рідний Туркменістан».

Ведучими на святі були Шукуров Тахір і Мередова Джерен.

Відеоогляд «Мій рідний Туркменістан»

27 жовтня туркменський народ відзначає одне з найголовніших свят своєї країни – День Незалежності Туркменістану. Сьогодні, в країні успішно втілюються в життя масштабні програми, реалізуються соціально-економічні проекти, досягнуті вражаючі успіхи в соціальній сфері. Широкого розмаху в країні набуло будівництво нових міст і сіл, сучасних дитячих оздоровчо-розважальних центрів, шкіл, лікарень, стадіонів, музеїв, палаців культури, автомагістралей і залізниць, великих мостів, заводів і фабрик, житлових масивів, міжнародних газотранспортних артерій та інших значущих об'єктів.

Присутні мали змогу переглянути відеофільм про славне минуле і сучасний розвиток Туркменістану.

Наймасштабнішою подією 2017 року Туркменістані стали V Азіатські ігри в закритих приміщеннях, які проходили з 17 вересня по 27 вересня в Ашхабаді. Це перші Азіатські ігри, організовані в Центральній Азії. У цих іграх вперше взяли участь країни Океанії. На церемонії відкриття Президент Туркменістану підкреслив, що спорт, охорона здоров'я і фізичне виховання є головними пріоритетами для  його уряду.

Підтвердженням цього було відео про V Азіатські ігри в закритих приміщеннях.

На святі прозвучали вірші про любов до рідного Туркменістану у виконанні Овлякуловой Айгул.

Відеоогляд «Мій рідний Туркменістан»

Також присутні мали змогу прийняти участь у танцювальному конкурсі.

Відеоогляд «Мій рідний Туркменістан»

Наприкінці свята заступник декана факультету професійної та технологічної освіти Кравченко Леся Василівна привітала студентів з Туркменістану з Днем Незалежності і побажала їм міцного здоров'я, великого щастя, миру, взаєморозуміння і благополуччя.

Відеоогляд «Мій рідний Туркменістан»

Дорогі студенти з Туркменістану! Нехай кожен день Вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної країни!