Переддень дня всіх святих » Факультет професійної та технологічної освіти

Опубліковано:2-11-2017, 20:41

Переддень дня всіх святих

У кожної країни є свої звичаї. В англомовних країнах одним з найважливіших свят є «Переддень дня всіх святих», або «Хеллоувін». Це чи не найулюбленіше та найвеселіше свято у США та Великобританії. Воно виникло багато століть тому в Ірландії та Шотландії. Стародавні друїди, схиляючись перед богами і силами природи, відзначали закінчення осені й початок зими в останню ніч жовтня, коли сонце відступало перед силами темряви. Тільки в цю ніч нечисть володіє силою і можливістю використовувати її скрізь. Все пекло в цю ніч влаштовувало грандіозний шабаш.

В Україні Хеллоувін не святкують, проте сучасна українська молодь полюбляє влаштовувати яскраві тематичні вечірки.

Переддень дня всіх святих

Так на факультеті професійної та технологічної освіти 31 жовтня студенти  святкували Хеллоувін. Чого тільки не одягла на себе студентська «нечисть»! А під майже професійним гримом взагалі важко було впізнати когось із дівчат та хлопців. Студенти як могли розважалися та демонстрували свої таланти, залишивши лише приємні враження від свята.