Зима, що нас змінила » Факультет професійної та технологічної освіти

ФПТО » Новини » Зима, що нас змінила

Опубліковано:21-02-2018, 09:31

Зима, що нас змінила

Без зайвих слів і лише тужливе «Плине кача» та до болі знайомі обличчя тих, чиї імена вже викарбувані кров’ю на скрижалях історії. Вшанувати ім’я цих патріотів – це не просто святий обов’язок, це наша шана і гордість за них, за їхню відданість, за відвагу. Адже це наші ровесники, наші земляки! Хтось згадує друга, хтось – сина чи батька! Проте, вони завжди з нами.

Небесна Сотня з вірою в життя йшла вперед і здобуваючи волю, віддала своє тіло і душу. Імена   сучасних   героїв   сьогодні  відомі  практично  всім. І для  нас  є святим обов’язком  гідно  вшанувати  Героїв. Щоб  ми  пам’ятали – хто і за що загинув.

Минуло  чотири роки  від того  часу, як українці різного віку, професій, віросповідань, місця проживання, стали на захист  громадянського  права. На  столичному  Майдані  не  було  бідних чи багатих, сильних  чи  слабких,  як  не  було  і немає  Сходу  чи  Заходу…

20 лютого на факультеті професійної та технологічної освіти відбувся захід вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні під назвою «Зима, що нас змінила».

На  заході  звучали вірші, мелодії, які  проймали  тіло і душу. Присутні   вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання, молодь мала  можливість  переглянути   відео, документальну  хроніку, фото світлини  жахливих  лютневих  подій.  Ведучі  під час  виступу  наголошували  присутнім, що  тільки   люди з добрим і чуйним серцем, роботящі і вольові можуть  бути справжніми  патріотами і громадянами своєї держави, по-справжньому любити і захищати, відстоювати її інтереси і приносити велику користь. І таким  прикладом  для  нас  сьогодні є  загиблі  Герої Небесної  Сотні, кожен  із них заплатив  за  свої  переконання   найвищу  ціну – життя. Пам’ятаймо ці страшні події, події, які змінили нашу історію, і наше життя…Слава Україні! Героям Слава!