Посвята першокурсників 2018 » Факультет професійної та технологічної освіти

Посвята першокурсників 2018

Опубліковано:5-09-2018, 05:59

Ось і настав він, довгожданий день – день зустрічей, день усмішок, день посвяти в першокурсники. Стало доброю традицією в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини зустрічати початок нового навчального року – як велике і радісне свято.

У складі великої дружньої університетської студентської родини когорта першокурсників факультету на чолі з деканом професором Станіславом Ткачуком отримали вітання від ректора університету професора Олександра Безлюдного. Підтримати першокурсників прийшли куратори, викладачі та батьки

В урочистій ході перед першокурсниками пройшли відмінниця навчання Наталія Трохимчук, переможці Всеукраїнських студентських олімпіад і наукових конкурсів Анастасія Тесленко, Владислав Гедзун, Іван Тржесковський та Анастасія Наконечна, які є гордістю факультетської родини.

Шановні першокурсники, професорсько-викладацький колектив факультету інженерно-педагогічної освіти бажають вам успіхів у навчанні, досягненні вершин і насамперед великого бажання до пізнання і отримання нових знань!