конкурс на найкращу кімнату гуртожитку » Факультет інженерно-педагогічної освіти

Гуртожиток для студентів – це друга домівка, де вони проводять незабутні роки свого життя, тому кожен намагається зробити її затишною і красивою. Щороку, напередодні  Всесвітнього Дня студента на факультеті інженерно-педагогічної освіти проходить  конкурс на найкращу кімнату гуртожитку. Так, 7 листопада  перед  компетентним  журі, до складу якого входили: заступник декана з навчальної роботи - Кравченко Л.В., заступник декана з виховної роботи – Бербец Т.М., заступник декана з профорієнтаційної роботи – Бербец В.В. та студентське самоврядування факультету, стояло нелегке завдання – визначити серед десятків кімнат  гуртожитку найкращу.

Найкраща кімната обиралася за такими критеріями: санітарний стан, художньо-естетичне оформлення, обладнання та устрій, збереження майна, підтримання порядку у місцях загального користування та дотримання правил внутрішнього розпорядку мешканцями кімнати.

конкурс на найкращу кімнату гуртожитку

Учасники приємно вразили своєю охайністю та бережністю до майна, а також своїм креативним стилем. Та все ж таки наші досвідченні експерти змогли прийняти справедливе рішення щодо найзразковіших кімнат.

Переможцями стали кімнати : №404,№386,№382.

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм всього найкращого.