День відкритих дверей » Факультет інженерно-педагогічної освіти

11.06 04:46

10.06 08:34

Опубліковано:10-04-2019, 05:04

5 квітня в Уманському державному педагогічному університеті відбувся День відкритих дверей. Адміністрація та викладачі університету підготували для учасників цьогорічної зустрічі різноманітні заходи: усі абітурієнти мали можливість відвідати майстер-класи з різних спеціальностей та наочно ознайомитися з особливостями майбутньої професії.

День відкритих дверей

Викладачі та студенти факультету інженерно-педагогічної освіти також демонстрували усі найкращі сторони нашого факультету. У свою чергу, батьки та абітурієнти мали можливість поспілкуватися з викладачами факультету. Бербец Віталій Васильович та Трохимчук Наталія детально ознайомили гостей з історією факультету, його традиціями і досягненнями. Сусло Лариса Вікторівна роз’яснила про особливості вступної компанії 2019 року, розповіла про потужний викладацький склад факультету, багаторазові перемоги наших студентів у конкурсах, олімпіадах та наукових конференціях. Усі присутні мали змогу переглянули рекламні ролики про факультет та цікаву відео-хроніку різноманітних заходів і подій, які традиційно у нас відбуваються.

День відкритих дверей

Під час зустрічі присутні отримали вичерпні відповіді на запитання та багато позитивних емоцій, тому гадаємо, що в наступному році наш факультет поповниться новими амбіційними студентами.