Участь студентів факультету в Всеукраїнському конкурсі наукових робіт » Факультет інженерно-педагогічної освіти
15.06 02:00

14.06 06:56

14.06 04:59

13.06 05:54

13.06 05:50

12.06 10:43

12.06 05:24

11.06 10:19

11.06 04:46

10.06 08:34

Упродовж 3-4 квітня 2019 р. у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Технологічна освіта». На конкурс було подано більше 40 робіт. Серед учасників конкурсу – студенти таких славетних ЗВО України, як Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка та з інших закладів вищої освіти України.

За результатами підсумкової конференції студентка 51м групи нашого факультету Покладова Вікторія виборола диплом І ступеня, представивши на розгляд журі наукову роботу на тему «Оптимізація методики формування в учнів основної школи підприємливості і фінансової грамотності на уроках трудового навчання» (науковий керівник – доцент Віталій Бербец).

Також 4 квітня 2019 року  в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».  На конкурс було подано більше 50 студентських наукових робіт з різних вищих навчальних закладів України.

За результатами підсумкової конференції студент 59м групи нашого факультету Гедзик Андрій  виборов диплом ІІ ступеня, представивши на розгляд журі наукову роботу на тему: «Інформаційна технологія автоматизації введення даних в дистанційну систему Moodle». Керівнику наукової студентської роботи, професору кафедри професійної  та технологічної освіти Станіславу Ткачуку   конкурсною комісією висловлена подяка за якісне керівництво студентською науковою роботою та формування наукового потенціалу сучасної молоді в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Колектив факультету щиро вітає конкурсантів з нагородою і бажає  подальших успіхів нових наукових здобутків!.

Участь студентів факультету в Всеукраїнському конкурсі наукових робіт