Конкурс дівочої краси і грації «Міс-УДПУ 2019» » Факультет інженерно-педагогічної освіти

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини 25 квітня відбувся конкурс дівочої краси і грації «Міс-УДПУ 2019».

Конкурс дівочої краси і грації «Міс-УДПУ 2019»

Власну креативність, вокальні та танцювальні здібності, розум і амбітність демонстрували дванадцять конкурсанток. Сповна проявити себе дівчата мали нагоду в різноманітних конкурсах. Змагання розпочалося з дефіле, під час якого конкурсантки вражали присутніх не лише природною красою, але й стильними і фантастичними образами. Учасниці демонстрували на сцені свої таланти, а також знання, інтелектуальні здібності та артистичність.

Конкурс дівочої краси і грації «Міс-УДПУ 2019»

За звання «Міс-УДПУ 2019» боролась і студентка факультету інженерно-педагогічної освіти – Альона Волошенюк. Наша красуня продемонструвала усі свої вміння і таланти. За результатами конкурсу Альона отримала титул «Міс-Грація», тому вітаємо її і бажаємо всього найкращого!