Вступна кампанія 2019: що потрібно знати » Факультет інженерно-педагогічної освіти

Вступна кампанія 2019: що потрібно знати

Вступники до закладів вищої освіти на основі сертифікатів ЗНО та творчих конкурсів зможуть реєструвати електронні кабінети в системі ЄДЕБО з 1 липня. Прийом заяв та документів розпочнеться з 10 липня.

Для вступників, які цього року бажають вступити на бакалавра та магістра (медичного фармацевтичного ветеринарного спрямування) існують такі терміни вступу: для вступників, які вступають на основі сертифікатів ЗНО, творчих конкурсів, складених з 1 по 10 липня. 1 липня починається реєстрація електронних кабінетів вступників, 10 липня починається прийом заяв та документів, який триватиме до 22 липня.

26 липня виші мають оприлюднити рейтингові списки, до 31 липня вступники повинні виконати вимоги до зарахування - принести оригінали документів для вступу на бюджетні місця, 1 серпня відбудеться зарахування на бюджетні місця.

Зарахування на контрактні місця відбувається до 30 вересня.

Оприлюднення рейтингових списків на контракт повинно відбуватися не раніше 1 серпня.