З днем працівника освіти » Факультет інженерно-педагогічної освіти

З днем працівника освіти

Опубліковано:4-10-2019, 05:12

З днем працівника освіти

Багряним листом зацвітає осінь…

Учителю… це тобі вона відкриває двері рідного факультету,

барвистим серпанком бабиного літа стрічає на рідному порозі,

промінчиком сонця сяє в очах студентів, твоїх студентів.

Щороку першої неділі жовтня, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, надворі чути аромат жовто-багряних айстр та червоних соковитих яблук, приходить свято Дня працівника освіти.

3 жовтня студенти факультету інженерно-педагогічної освіти вітали весь педагогічний колектив з професійним святом. Зі сцени лунали теплі слова подяки за любов та турботу викладачів, звучали вірші, побажання та пісні у виконанні чарівних і невимовно талановитих хлопців та дівчат.

Висловлюємо Вам, дорогі наші педагоги, глибоку вдячність за самовіддане служіння високим ідеалам просвітництва. Ми впевненні, що і надалі ваша діяльність буде спрямована на зміцнення престижу професії та розвиток освіти. Бажаємо Вам здоров'я, удачі, здійснення мрій, розумних і здібних студентів.