Міжнародний день студента » Факультет інженерно-педагогічної освіти

Опубліковано:14-11-2019, 17:27

Міжнародний день студента

Студентство — особлива каста. Студентські традиції — як серйозні, так і кумедні — дуже схожі і в  Умані, і в Києві, і в Сорбонні, і в Оксфорді. Навіть своє «персональне» свято — Міжнародний день студента — молоді люди всього світу відзначають в один  день – 17 листопада.

Міжнародний день студента

Кожен, хто був студентом, згадує ці роки з радісним трепетом. Причому пригадується, як правило, не стільки саме навчання, скільки перший серйозний роман, веселі посиденьки з друзями, смішні випадки з життя.

14 листопада на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбувся святковий концерт. Яскраво і на повну силу заявили про себе на концерті усі студенти нашого факультету. Вражали вони не лише танцями, співом, а й вмінням декламувати, грою на музичних інструментах режисерськими та акторськими здібностями.

Вітаємо усіх-усіх студентів зі святом і бажаємо їм всього найкращого!